Szoftver tesztmérnök

Magyarország vezető pénzügyi-informatikai vállalata, dinamikusan bővülő csapatába keres új munkatársat Szoftver tesztmérnök munkakörbe.

Látni akarod egy banki szoftver működését belülről? Szeretnél részese lenni egy szakmai kihívásokkal tarkított nagyvállalati projektnek? Szeretnéd eddig megszerzett tudásodat komplex, több rétegű architektúrájú rendszerekben kamatoztatni?

Feladatok:

  • Tesztesetek írása, automatizálása és karbantartása
  • Tesztadatok előállítása
  • Futási eredmények kiértékelése és hibakeresés
  • GUI nélküli háttérfolyamatok és interface-ek tesztelése
  • Webes felületek tesztelésének automatizálása
  • Test automation keretrendszer továbbfejlesztésében részvétel

Elvárások:

  • 2+ év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban és felelősségi körben
    • Tesztelésben szerzett releváns szakmai jártasság
    • Python nyelv ismerete
  • Analitikus szemlélet és strukturált gondolkodásmód
    • Írás és olvasás szintű angol nyelvtudás
    • Verziókezelőrendszerek és scriptnyelvek ismerete
  • Proaktivitás és minőségi munkára való igény
  • SQL alapszintű ismerete

Előny:

  • Java fejlesztési tapasztalat előnyt jelent
  • ISTQB képesítés előnyt jelent
  • Jira/Jenkins/Git/Bitbucket/Testlink
  • Linux ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus, fiatalos légkör
  • Összetartó csapat – igaziból
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Innovatív technológiák
  • Fitness és uszoda bérlet
  • Angol oktatás
  • Cafeteria
  • Céges rendezvények

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Dorsum Zrt.. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.