IT Business Analyst

A Dorsum egy díjnyertes, innovatív befektetési szoftver-szolgáltató vállalat. 1996-os alapításunk óta az innováció mindig a vállalat fő motorja volt, amely segített abban, hogy vezető szoftver szolgáltatóvá váljunk a közép-kelet-európai (KKE) régióban. Az elmúlt 20+ évben a vállalat néhány alkalmazottból olyan szervezetté nőtte ki magát, amelynek több mint 250 alkalmazottja van Magyarországon, Romániában és Bulgáriában.

Medior/Senior Business Analyst kollégát keresünk budapesti csapatunkba. Ebben a pozícióban olyan projektekben vehetsz részt, amelyek egyedülálló és átfogó szakmai ismereteket nyújtanak Neked, támogató és pozitív munkakörnyezetben. A csapat nemzetközi, elemzők és fejlesztők különleges kombinációja három földrajzi helyen (Budapest, Eger és Bukarest).

Feladatok:

  • Részvétel hosszútávú K+F, termékfejlesztési és ügyfél bevezetési projektekjeinkben. Ennek során új termékek, termékfunkciók kitalálása. Részese lehetsz azon új rendszerek megszületésének, amiket ügyfeleink 2-3 év múlva fognak használni.
  • Meg kell értened ügyfeleink igényeit, a termékekkel kapcsolatos általános piaci elvárásokat és tudnod kell ezek alapján új funkcionális koncepciókat kialakítani.
  • Feladatod továbbá a specifikációs folyamatban való részvétel: követelmények gyűjtése, elemzése, funkcionális, adatmodell és interfész specifikációk elkészítése.
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal, feladatok részekre bontása, egyeztetése.
  • Funkcionális tesztelés tervezése, belső tesztelés végigvitele.
  • Mentorálhatod a juniorabb kollégákat, feladatokat delegálhatsz nekik.

Elvárásaink:

  • Erős elemző és problémamegoldó készség.
  • Releváns tapasztalat (minimum 3 év) hasonló üzleti elemzői szerepkörben.
  • Adatbázis és/vagy webalkalmazások megtervezése kapcsán szerzett tapasztalat.
  • Jártasság a befektetések világában, előny a privát banki tevékenységek terén.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Hajlandóság utazásra a közép-kelet-európai régióban (pl. Szlovénia, Horvátország), ha szükséges.
  • Egyetemi / főiskolai végzettség – lehetőleg pénzügyi, közgazdasági vagy informatikai / mérnöki területen.

Előnyök:

  • Jól kezeled a szoros együttműködést ügyfelekkel
  • Kiemelkedő kommunikációs és interperszonális készségekkel rendelkezel
  • Magabiztos vagy abban, hogy támogatást, tanácsokat és képzést nyújts ügyfeleinknek
  • CFA vagy más kiegészítő vizsga, illetve bármilyen pénzügyi érdekeltség

Miért a Dorsum:

A Dorsum elkötelezett a pénzügyi szolgáltatások jövőjének alakításában saját fejlesztett banki szoftverein keresztül, de a kulisszák mögött gondolkodó vezetők, technológiai szakemberek, vállalkozók és bankárok egyéni erősségeire összpontosítunk, a legjobb csapatok létrehozása érdekében. Támogatjuk az innovációinkat tápláló kreativitást. Álmodozók és cselekvők vagyunk.

  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Home office lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Évente több eseményt is rendezünk céges szinten – pl. csapatépítők, piknik, Karácsonyi buli
  • Folyamatosan vannak belsős képzéseink és lehetőséget nyujtunk külsős képzéseken való részvételre is
  • Személyreszabott angol oktatás
  • Fitnesz bérletet biztosítunk minden kollégánknak egy közeli nívós edzőterembe
  • Széleskörű szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Irodánk a budai vár mögött található festői környezetben, saját kerttel, ahol tavasztól őszig akár bográcsozni is lehet
  • Irodánk modern kialakítású: rekreációs terek, csocsó- és pingpong asztal és csokiautómata biztosítja a feltöltődést
  • Jövedelmen felül laptop, mobiltelefon és egyéb béren kívüli juttatások (cafeteria, éves bónusz, telefonkeret, magasabb pozícióknál céges autó stb.) is a csomag részét képezik
  • Bár több mint 200-an vagyunk, családias légkör és összetartás jellemzi a céget

Ha szimpatikus a lehetőség, kérjük, küldd el önéletrajzod a recruiting@dorsum.eu címre. Felhívjuk figyelmedet, hogy csak a kiválasztott pályázókkal lépünk kapcsolatba.

Dorsum is proud to benefit from the European Commission’s Brexit Adjusment Reserve.
Learn more about our project aimed at aligning our Wealth Management Suite to the UK market. (Hungarian content)