Linux Rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Szoftver és hardver infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése;
  • Rendszerszoftverek működésének optimalizálása;
  • Linux szerverek üzemeltetése és szolgáltatások beállítása, pl: Samba, Sftp, SSH;
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • Kapcsolattartás a a cég más területeivel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum 3-5 év rendszergazda munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Mély Debian és RedHat alapismeretek
  • Linux hibaelhárítási, logelemzési tapasztalat (pl. LVM, SeLinux, SAMBA-AD);
  • Linux alapú virtualizációs ismeretek (pl. KVM);
  • Alkalmazás szerver telepítési tapasztalat (JBOSS, TOMCAT, WEBLOGIC)
  • Hálózati ismeretek (tűzfal- iptables, firewalld, VLAN, routolás)
  • Dokker ismeretek
  • Alapvető Windows ismeretek
  • Architekt szemlélet
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Virtualizációs tapasztalat (Hyper-V)
  • Cluster management tapasztalat
  • Deployment toolok ismerete (pl. Terraform, Ansible)
  • ActiveDirectory ismeret
  • IT Security ismeretek
  • Oracle DBA ismeretek
  • CIS hardening ismeretek
  • Sophos, Fortinet, Mikrotik termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Családias légkör;
  • Home office lehetőség;
  • Cafeteria;
  • Céges laptop és céges telefon;
  • Sportolási lehetőség;
  • Belső- és külső képzéseken való részvétel;
  • Modern és kellemes munkakörnyezet a budai Vár tövében;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos munkakör;
  • Csapatmunka és önálló feladatok.