Senior Rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Szoftver és hardver infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése;
  • Rendszerszoftverek működésének optimalizálása;
  • Linux szerverek üzemeltetése és szolgáltatások beállítása, pl: Samba, Sftp, SSH;
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • Kapcsolattartás a a cég más területeivel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum 3-5 év rendszergazda munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Hálózati ismeretek (DNS, routolás, alapvető portok);
  • Biztonsági ismeretek (tűzfal beállítások, log elemzés);
  • Virtualizásciós ismeretek (KVM alapú és Hyper-V);
  • Oracle és SQL ismeretek (expot, import, backup);
  • Windows szerver alapismeretek (AD,DFS, Fileserver roles);
  • Windows client ismeretek (Win10);
  • Szakirányú, informatikai/műszaki végzettség;
  • Strukturált gondolkodás;
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Családias légkör;
  • Home office lehetőség;
  • Cafeteria;
  • Céges laptop és céges telefon;
  • Sportolási lehetőség;
  • Belső- és külső képzéseken való részvétel;
  • Modern és kellemes munkakörnyezet a budai Vár tövében;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos munkakör;
  • Csapatmunka és önálló feladatok.