Magyarország vezető FinTech vállalata, dinamikusan bővülő csapatába új munkatársat keres Office Assistant pozícióba 7 órában

A Dorsum Investment Software keresi agilis, kedves, precíz és mindenre elszánt irodai asszisztensét, aki egy nagyon jófej csapat részeként tervezi hosszútávú karrierjét!

Feladatok:

  • Az iroda folyamatos és zavartalan működésének biztosítása és koordinálása felváltva a csapattársakkal
  • Általános ügyviteli feladatok ellátása: dokumentumkezelés, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése és a pénzügyi csapat munkájának támogatása
  • Telefonhívások megválaszolása és e-mailek kezelése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és partnerekkel
  • Ügyfeleink és vendégeink fogadása, bekészítések biztosítása

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Tárgyalóképes (magabiztos középfokú) angol nyelvtudás
  • 1-3 év adminisztratív munkában szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervező készség, megoldás-orientált személyiség
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, talpraesettség
  • Lazaság és nagyon jó humorérzék
  • Délutáni elérhetőség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Angol nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatalos és dinamikus csapat (tényleg!)
  • Különleges céges eseményeken való részvétel