Magyarország vezető FinTech vállalata, dinamikusan bővülő csapatába új munkatársat keres Jogi asszisztens pozícióba 6 órában

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A vállalati jogász munkájának támogatásában
  • Elektronikus és egyéb nyilvántartási rendszerek kezelésében, jogi dokumentumok elektronikus rögzítésében, iratrendezésben és rendszerezésben,
  • A folyamatban lévő ügyek státuszának updatelésében és pontos vezetésében
  • Szerződések, nyilatkozatok, illetve egyéb jogi iratok előkészítésében
  • Ügyfelekkel, szállítókkal, hatóságokkal, valamint a megbízott ügyvédi irodákkal való kapcsolattartásban
  • Tulajdoni lap, cégkivonat beszerzésében és
  • A jogi terület tevékenységéhez kapcsolódó különböző munkafolyamatok során szükséges egyéb ügyviteli feladatokban

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szakirányú jogi asszisztensi végzettséggel rendelkezel
  • 2+ éves releváns szakmai tapasztalatot tudsz felmutatni
  • A precizitás és a pontosság jellemzi a munkádat
  • Ismered az Outlook, a Word, az Excel és a Power Point összes csínját-bínját
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban is

Miért csatlakozz hozzánk?

  • támogató és családias közeg fogad nap mint nap
  • teret engedünk az önálló munkavégzésnek és a szakmai fejlődésnek
  • szeretjük a lehetetlen kihívásokat közösen megoldani és az egyes mérföldköveket közösen megünnepelni
  • nyáron bográcsozunk és sütögetünk a kertben
  • a színház és koncertjegyek “házhoz” jönnek saját közönségszervezőnktől
  • irodai masszázzsal és sport bérlettel támogatjuk a mentális és fizikális állapot egyensúlyát

Ha szeretnél velünk dolgozni, küldj egy fényképes önéletrajzot a recruiting@dorsum.eu e-mail címre.