A Dorsum HR csapata keresi lelkes, okos, kreatív új csapattagját Junior IT Recruiter munkakörre

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Állasbörzéken a Dorsum képviseletében és a potenciális jelöltek megszólításában
  • End-to-end kiválasztási folyamat teljeskörű menedzselésében (amennyiben nincs benne tapasztalatod, akkor kezdetben segítséggel, majd önállóan)
  • Assessment Centerek szervezésében, koordinálásában és lebonyolításában való aktív részvételben
  • Saját céges esményeink/rendezvényeink kapcsán mind az ötletelésben, mind a kivitelezésben

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Már van Recruitment területen tapasztalatod vállalati vagy agency oldalon
  • Dolgoztál már sourceri vagy recruiteri szerepkörben, akár diákként is
  • Könnyen tudsz alkalmazkodni a változásokhoz és pörgős, dinamikus személyiség vagy
  • Aktívan használod a közösségi médiát és ismered a Facebook, Instagram összes csínját-bínját
  • Újdonság lehet számodra egy-egy Assessment Center levezetése és szeretnél kiváló toborzási szakemberré válni
  • Ha nem ijedsz meg attól, hogy használni kell az angolt szóban és írásban is

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Támogató és családias közeg fogad nap mint nap
  • Szuper kapcsolatot ápolunk a szakmai vezetőkkel
  • A szakmánk a szenvedélyünk: egy személyben vagyunk coachok, change agentek, marketing specialisták, adat tudósok és rendezvényszervezők
  • Szeretjük a lehetetlen kihívásokat közösen megoldani és az egyes mérföldköveket közösen megünnepelni
  • A színház és koncertjegyek “házhoz” jönnek saját közönségszervezőnktől
  • Irodai masszázzsal és sport bérlettel támogatjuk a mentális és fizikális állapot egyensúlyát

Ha szeretnél velünk dolgozni, küldj egy fényképes önéletrajzot a recruiting@dorsum.eu e-mail címre.