Magyarország vezető pénzügyi-informatikai vállalata, dinamikusan bővülő csapatábaúj munkatársat keres IT Consultant munkakörbe

Ügyfeleink között a legnagyobb hazai bankok, brókercégek és egyéb pénzügyi szolgáltatók találhatóak.Érdekel a tőzsde világa? Látni akarod egy banki szoftver működését belülről?Szeretnél részese lenni egy szakmai kihívásokkal tarkított nagyvállalati projektnek?Szeretnéd eddig megszerzett tudásodat komplex, több rétegű architektúrájú rendszerekben kamatoztatni?

FELADATOK:

  • aktív részvétel a változó üzleti igények megértésében és azok megoldásában a meglévő rendszerkövetelményeknek megfelelően
  • szoros együttműködés az üzleti döntéshozókkal és az üzleti elemzőkkel az ügyfélelvárások kialakításában, teljesítésében
  • saját fejlesztésű értékpapír-piaci rendszerek háttérmegoldásainak, paraméterezéseinek ellátása,
  • folyamatos változáskövetés és ad-hoc hibakezelés
  • adatbázis lekérdezések, eljárások tervezése és kivitelezése valamint programba illesztése ügyfél igény alapján
  • nagyszabású ügyfeles projektek implementálásában nyújtott aktív szakértői részvétel, megoldások
  • átgondolása, kivitelezése

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban, felelősségi körben banki- vagy szoftverbeszállítói, üzemeltetői oldalon
  • felsőfokú IT vagy pénzügyi területen megszerzett végzettség
  • specifikációk – esetlegesen rendszertervek – készítésében szerzett releváns szakmai jártasság
  • erős SQL tudás (MSSQL vagy ORACLE)
  • Clavis rendszer ismerete illetve értékpapír-piaci területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

SZEMÉLYISÉGI KÖVETELMÉNYEK:

  • rendszerszintű gondolkodás
  • erős IT és értékpapír-piaci, privátbanki érdeklődés, nyitottság a tanulásra
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség

AMIT AJÁNLUNK:

  • kiváló munkakörnyezet
  • innovatív technológiák
  • változatos, sokszínű munkakör
  • versenyképes fizetés, választható juttatások
  • dinamikus, fiatalos légkör