Magyarországi bankinformatikai vállalat keresi szuperjófej, agilis és mindenre elszánt FŐKÖNYVELŐJÉT aki imád csapatban dolgozni, jól bűvöli az Excel táblákat és kiváló a humora!

FELADATOK:

  • szállító számlák kontírozásának ellenőrzése és könyvelése,
  • pénztári ki- és befizetések könyvelése,
  • banki pénzmozgások folyamatos könyvelése,
  • havi ÁFA-, illetve egyéb adóbevallások elkészítése, helyi adók kezelés, adófolyószámla folyamatos felügyelete,
  • KSH, MNB bevallások, jelentések elkészítése,
  • adózással, adójogszabályok változásával kapcsolatos információk követése,
  • egyéb, gazdálkodást érintő főkönyvi tételek könyvelése Microsoft Navision vállalatirányítási rendszerben,
  • kontrolling dimenziókódok megismerése és alkalmazása a könyvelés során,
  • beszámoló elkészítésében való részvétel.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség és mérlegképes könyvelő szakképesítés.
  • Min. 3-5 év könyvelői környezetben szerzett releváns tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (erős Microsoft Office felhasználói ismeretek, különösen Excel).
  • Adózási ismeretek.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Navision integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent.

SZEMÉLYISÉGI KÖVETELMÉNYEK:

  • rendszerszintű gondolkodás
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • határozott személyiség
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

AMIT AJÁNLUNK:

  • kiváló és kellemes munkakörnyezet
  • Navision vállalatirányítási rendszer megismerése
  • versenyképes fizetés
  • választható juttatások
  • dinamikus, fiatalos légkör